Lumio – Bu Kitap Kelimenin İlk Anlamıyla Aydınlatıyor

Lumio, kitap formunda aydınlatma!

İşlevi ve formu ne kadar da örtüşüyor değil mi? :) Bu tanıtımda nerelerde kullanabileceğine yönelik örnekler yazmıyoruz çünkü eğer bunu yaparsak bu sefer zevklerini ve hayal gücünü kısıtlıyormuş gibi hissedebiliriz :)

Bu kitap formunda aydınlatıcının 2 ayrı modeli bulunmaktadır; Lumio ve mini Lumio+

Lumio

Bu modelin bir tam şarjının ömrü ~8 saat. Pili Micro USB bağlantısı ile dolduruluyor. Işık şiddeti, 500 lümen; yani 40 Watt’ lık bir ampulden daha parlak. Kullanım ömrü ise 50.000 saat. Dayanıklı ve su geçirmez DuPont Tyvek iç yapısı aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayan magnet özelliği de taşıyor. Dış yapısı FSC Sertifikalı* ahşap kaplamadan oluşuyor. 

Boyutlar: 16.5cm x 21.5cm x 3cm

Ağırlık: 0,7 kg

mini Lumio+

Bu modelin bir tam şarjının ömrü ~10 saat. Şarj konusunda bir diğer özelliği ise mobil cihazlarınızı 4 defaya kadar şarj edebilme imkanı sağlaması. Pili bu modelin de Micro USB bağlantısı ile dolduruluyor. Işık şiddeti, 250 lümen; yani 20 Watt’ lık bir ampulden daha parlak. Kullanım ömrü ise yine 50.000 saat. Dayanıklı ve su geçirmez DuPont Tyvek iç yapısı aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayan magnet özelliği bu model için de geçerli. Dış yapısı ise cilt bezi ve poliüretan deriden oluşmaktadır.

Boyutlar: 9.5cm x 14cm x 2.2cm

Ağırlık: 0,3 kg

* FSC Sertifikalı: Orman Yönetim Konseyi

 hellolumio.com